Elektroniczny rejestr wejśc i wyjść

Szanowni Rodzice,

od poniedziałku, tj 11.10.2021r będą udostępniane Państwu breloczki do urządzenia elektronicznej kontroli wejść i wyjść do i z  przedszkola przy ul. Gilowej (gr 1 i 2). Prosimy o przyprowadzenie dzieci przez rodziców gdyż odbiór breloka musi zostać potwierdzony podpisem. Ponadto każdy rodzic otrzyma indywidualny kod wejścia w przypadku gdyby nie miał przy sobie breloczka.
Breloki podlegają zwrotowi po zakończeniu przez dziecko edukacji w placówce przy ul. Gilowej (na koniec czerwca lub sierpnia w przypadku korzystania z opieki wakacyjnej). W przypadku zgubienia breloka nie ma możliwości wydania duplikatu ponieważ każdy brelok ma swój unikalny elektroniczny numer przypisany do dziecka.

Prosimy o posługiwanie się brelokiem/kodem podczas przyprowadzania i odbierania dzieci od momentu otrzymania breloka/kodu– inaczej nie będzie możliwości wejścia do szatni.
 Każde dziecko ma przypisany indywidualny brelok z elektronicznym numerem oraz posiada indywidualny kod wejścia/wyjścia. Udostępnianie breloka/kodu osobom nieupoważnionym jest zabronione.

Należy przyłożyć brelok do urządzenia w holu - zaświeci się na czytniku zielona kontrolka i otworzyć drzwi do szatni poprzez naciśnięcie klamki. Proszę nie ciągnąć ani nie szarpać drzwiami, gdyż uszkodzi się elektrozamek.

Elektroniczna kontrola wejśc i wyjść usprawni rozliczanie godzin pobytu dziecka w przedszkolu.